*** Apartmán Podzimni Idylka /ubytovanie Jablonec nad Nisou

Apartmán Jablonec nad Nisou Podzimni Idylka
Apartmán "Jesenná - Podzimní Idylka" ponúka celoročne pohodlné a príjemné ubytovanie pre 2 - 6 osôb v kľudnej časti mesta Jablonec nad Nisou na úpätí Jizerských hôr.

Jablonec nad Nisou ubytovanie
Jedná sa o samostatný dvojposchodový domček po celkovej rekonštrukcii vrátane vnútorného vybavenia dokončenej v júni 2009. Využite ubytovanie, kde nebudete nikým rušený. Ubytovanie je ideálne pre rodiny s deťmi.

Ubytovanie v súkromí
V prízemí je kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom, toaletou a umývadlom so zrkadlom. V obývacej izbe s kuchynským kútom je rozkladacia pohovka, kde sa pohodlne vyspia 2 osoby, digitálna TV + SAT, bezdrôtový internet BEZ POPLATKU. V poschodí je k dispozícii spálňa so štyrmi lôžkami.

Apartmán Jesenná Idylka služby
Možnosť parkovania a vonkajšie posedenie na záhrade. Po dohode možnosť ubytovania s domácimi zvieratami. Internet - WiFi. Kuchynský kút, kde na prípravu jedál slúži elektrický varič, chladnička, kuchynský stôl a základné vybavenie pre 6 osôb. Pre všetkých ubytovaných hostí je k dispozícii benefit karta - zľavy na vybrané vstupy v Libereckom kraji.

Jablonec nad Nisou a aktivity v okolí
Mesto Jablonec nad Nisou je známe sklárskou výrobou a výrobou bižutérne, športom a kultúrou. V centre mesta je Radnica, kino a letné kino, Mestské divadlo, Múzeum skla a bižutérie, Výstavisko Jablonec nad Nisou - 15 min. pešo. Jablonecký bazén - 10 min. pešo. Mestská hala - 10 min. pešo. Jablonecká priehrada - 10 min. pešo. Bowling - 20 min. pešo. Rozhľadne v okolí - Černá studnice, Bramberk, Královka, Petrín, ... Futbalový štadión - 30 min. pešo. Skiareál Bedrichov, Harrachov, Ješted, ... Zoologická záhrada Liberec (bieli tigre), v Liberci je aj Botanická záhrada, plavecký bazén a Aquapark Babylon.
 
Apartmán Jablonec nad Nisou Podzimni Idylka - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýApartmán Jablonec nad Nisou Podzimni Idylka - Pri hotely je vlastné parkoviskoApartmán Jablonec nad Nisou Podzimni Idylka - možnosť pripojenia na internetApartmán Jablonec nad Nisou Podzimni Idylka - k dispozícii letná terasaApartmán Jablonec nad Nisou Podzimni Idylka - Televizor má príjem satelitných  programůApartmán Jablonec nad Nisou Podzimni Idylka - Izby s vlastnou kúpelkouApartmán Jablonec nad Nisou Podzimni Idylka - Izby s vlastnou toaletouApartmán Jablonec nad Nisou Podzimni Idylka - Iybz sú vybavené televízorom